O firmie

Firma Kopier jest obecnym na polskim rynku od 2000 roku dystrybutorem nowoczesnego sprzętu Audio - Video, akcesoriów komputerowych oraz nośników danych. Oferujemy Państwu szeroką gamę urządzeń stanowiących niezbędne wyposażenie nowoczesnego domu lub biura a także sprzętu elektronicznego użytku osobistego, taki jak odtwarzacze mp3, pamięci flash czy telefony komórkowe. W bogatym asortymencie naszej firmy znajdą Państwo także wyposażenie i akcesoria do laptopów i komputerów stacjonarnych - od akumulatorów i zasilaczy po kamery internetowe, słuchawki i oprogramowanie.

Naszą ambicją jest dostarczanie Państwu produktów o najwyższej jakości w przystępnej cenie. Nieustannie monitorujemy rynek, dbając o to, by nasza oferta była stale konkurencyjna a szeroki asortyment i najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. To z myślą o nich regularnie przygotowujemy atrakcyjne promocje.

Firma Kopier prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Zaopatrujemy firmy, sklepy detaliczne różnych branży, producentów płyt oraz agencje reklamowe, dbając, by dostarczane przez nas artykuły starannie dopasować do ich indywidualnych potrzeb.

Kilkuletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zdobyć uznanie zarówno klientów, jak i ekspertów branży. Potwierdzeniem tego faktu jest przyznanie firmie Kopier w roku 2007 przez miesięcznik "Puls Biznesu" tytułu "Gazeli Biznesu" a tym samym zaliczenie jej do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - gwarantujemy Państwu satysfakcję!